OPTO - Vision s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45965501
DIČ: 2023210244
Pionierska 1, Detva

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pionierska 1, Detva Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 15. 1. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/19492/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Monika Grossová od 15. 8. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť OPTO - Vision s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 57 % na 11,7 tis. € a tržby jej ostali na 174,8 tis. €.

174,8 tis. €
Tržby
11,7 tis. €
Zisk
120,0 tis. €
Aktíva
111,6 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,3 tis., 2022 23,0 tis., 2023 20,7 tis., 2024 27,2 tis., 2025 11,7 tis.202111,3 tis.202223,0 tis.202320,7 tis.202427,2 tis.202511,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 92,9 tis., 2022 125,3 tis., 2023 156,7 tis., 2024 174,7 tis., 2025 174,8 tis.202192,9 tis.2022125,3 tis.2023156,7 tis.2024174,7 tis.2025174,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 174,8 tis. € 11,7 tis. €
2024 174,7 tis. € 27,2 tis. €
2023 156,7 tis. € 20,7 tis. €
2022 125,3 tis. € 23,0 tis. €
2021 92,9 tis. € 11,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie111,6 tis. €
  • Záväzky8,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma OPTO - Vision s.r.o. v konkurze?

OPTO - Vision s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma OPTO - Vision s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala OPTO - Vision s.r.o. tržby 174,8 tis. €.

Je firma OPTO - Vision s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 OPTO - Vision s.r.o. dosiahla zisk 11,7 tis. €.

Kde firma OPTO - Vision s.r.o. sídli?

OPTO - Vision s.r.o. má sídlo na adrese Pionierska 1, Detva, 962 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026