MM1 & partners, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45956952
DIČ: 2023151383
IČ DPH: SK2023151383
1. Mája 1008/7, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: 1. Mája 1008/7, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 7. 12. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2011
Spisová značka: Sro/53853/L
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Macko od 7. 12. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MM1 & partners, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 29 % na 199,9 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 349,7 tis. €.

349,7 tis. €
Tržby
199,9 tis. €
Zisk
396,8 tis. €
Celkové výnosy
720,0 tis. €
Aktíva
703,6 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť
90,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 320,1 tis., 2022 298,4 tis., 2023 183,0 tis., 2024 281,0 tis., 2025 199,9 tis.2021320,1 tis.2022298,4 tis.2023183,0 tis.2024281,0 tis.2025199,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 435,3 tis., 2022 389,6 tis., 2023 350,5 tis., 2024 362,0 tis., 2025 349,7 tis.2021435,3 tis.2022389,6 tis.2023350,5 tis.2024362,0 tis.2025349,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 349,7 tis. € 199,9 tis. €
2024 362,0 tis. € 281,0 tis. €
2023 350,5 tis. € 183,0 tis. €
2022 389,6 tis. € 298,4 tis. €
2021 435,3 tis. € 320,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok285,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky33,8 tis. €
  • Finančné účty400,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy-561,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie199,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky16,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MM1 & partners, s.r.o. v konkurze?

MM1 & partners, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MM1 & partners, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MM1 & partners, s.r.o. tržby 349,7 tis. €.

Je firma MM1 & partners, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MM1 & partners, s.r.o. dosiahla zisk 199,9 tis. €.

Je MM1 & partners, s.r.o. platiteľom DPH?

MM1 & partners, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MM1 & partners, s.r.o. sídli?

MM1 & partners, s.r.o. má sídlo na adrese 1. Mája 1008/7, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026