ŠEMATECH SLOVAKIA s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45956910
DIČ: 2023148831
IČ DPH: SK2023148831
Nová 703/1, Nové Mesto nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nová 703/1, Nové Mesto nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 7. 12. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 12. 2010
Spisová značka: Sro/23812/R
Predmet podnikania (výber): diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; kovoobrábanie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Michal Ševcech od 7. 12. 2010
    konateľspoločník
  • Martin Ševcech od 7. 12. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ŠEMATECH SLOVAKIA s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 19 % na 14,4 tis. € a tržby jej klesli o 38 % na 77,1 tis. €.

77,1 tis. €
Tržby
14,4 tis. €
Zisk
200,1 tis. €
Aktíva
116,0 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −8,8 tis., 2022 4,7 tis., 2023 10,3 tis., 2024 17,9 tis., 2025 14,4 tis.2021−8,8 tis.20224,7 tis.202310,3 tis.202417,9 tis.202514,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 55,5 tis., 2022 57,7 tis., 2023 63,8 tis., 2024 124,8 tis., 2025 77,1 tis.202155,5 tis.202257,7 tis.202363,8 tis.2024124,8 tis.202577,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 77,1 tis. € 14,4 tis. €
2024 124,8 tis. € 17,9 tis. €
2023 63,8 tis. € 10,3 tis. €
2022 57,7 tis. € 4,7 tis. €
2021 55,5 tis. € -8,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie116,0 tis. €
  • Záväzky84,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ŠEMATECH SLOVAKIA s. r. o. v konkurze?

ŠEMATECH SLOVAKIA s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ŠEMATECH SLOVAKIA s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ŠEMATECH SLOVAKIA s. r. o. tržby 77,1 tis. €.

Je firma ŠEMATECH SLOVAKIA s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ŠEMATECH SLOVAKIA s. r. o. dosiahla zisk 14,4 tis. €.

Je ŠEMATECH SLOVAKIA s. r. o. platiteľom DPH?

ŠEMATECH SLOVAKIA s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ŠEMATECH SLOVAKIA s. r. o. sídli?

ŠEMATECH SLOVAKIA s. r. o. má sídlo na adrese Nová 703/1, Nové Mesto nad Váhom, 915 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026