HFB Slovensko s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45953945
DIČ: 2023171744
IČ DPH: SK2023171744
Tolstého 170/22, Košice - mestská časť Sever

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tolstého 170/22, Košice - mestská časť Sever Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 10. 12. 2010
Základné imanie: 6,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2020
Spisová značka: Sro/26754/V
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Bohuš Sliacky od 13. 11. 2018
    konateľ
  • Ing. Helena Sučková od 2. 2. 2023
    spoločník
  • Senecio s.r.o. od 2. 2. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HFB Slovensko s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 84 % na 1,5 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 502,9 tis. €.

502,9 tis. €
Tržby
1,5 tis. €
Zisk
523,0 tis. €
Celkové výnosy
1,5 mil. €
Aktíva
37,9 tis. €
Vlastné imanie
98 %
Celková zadlženosť
30,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −134,6 tis., 2022 34,6 tis., 2023 22,8 tis., 2024 9,4 tis., 2025 1,5 tis.2021−134,6 tis.202234,6 tis.202322,8 tis.20249,4 tis.20251,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 87,6 tis., 2022 310,7 tis., 2023 479,0 tis., 2024 574,6 tis., 2025 502,9 tis.202187,6 tis.2022310,7 tis.2023479,0 tis.2024574,6 tis.2025502,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 502,9 tis. € 1,5 tis. €
2024 574,6 tis. € 9,4 tis. €
2023 479,0 tis. € 22,8 tis. €
2022 310,7 tis. € 34,6 tis. €
2021 87,6 tis. € -134,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,3 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok100,3 tis. €
  • Zásoby26,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky44,0 tis. €
  • Finančné účty39,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie15,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,3 tis. €
  • Kapitálové fondy20,1 tis. €
  • Fondy zo zisku625 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov9,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,5 tis. €
  • Rezervy2,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,4 mil. €
  • Krátkodobé záväzky138,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HFB Slovensko s.r.o. v konkurze?

HFB Slovensko s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HFB Slovensko s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HFB Slovensko s.r.o. tržby 502,9 tis. €.

Je firma HFB Slovensko s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HFB Slovensko s.r.o. dosiahla zisk 1,5 tis. €.

Je HFB Slovensko s.r.o. platiteľom DPH?

HFB Slovensko s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HFB Slovensko s.r.o. sídli?

HFB Slovensko s.r.o. má sídlo na adrese Tolstého 170/22, Košice - mestská časť Sever, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026