4av.sk, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45926859
DIČ: 2023144354
IČ DPH: SK2023144354
Bilíkova 26, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bilíkova 26, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov, príprava a zverejňovanie zvukových nahrávok 59.12
Dátum vzniku: 19. 11. 2010
Základné imanie: 33,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 12. 2010
Spisová značka: Sro/68716/B
Predmet podnikania (výber): producentská činnosť v oblasti videotvorby; technické služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov; grafické a kresličské práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Heteš od 19. 11. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť 4av.sk, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 340 €.

0 €
Tržby
340 €
Strata
0 €
Celkové výnosy
140,1 tis. €
Aktíva
140,1 tis. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −10,0 tis., 2022 39,8 tis., 2023 −577, 2024 2,7 tis., 2025 −3402021−10,0 tis.202239,8 tis.2023−57720242,7 tis.2025−340
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 31,5 tis., 2022 116,5 tis., 2023 92,4 tis., 2024 96,5 tis., 2025 0202131,5 tis.2022116,5 tis.202392,4 tis.202496,5 tis.20250
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 0 € -340 €
2024 96,5 tis. € 2,7 tis. €
2023 92,4 tis. € -577 €
2022 116,5 tis. € 39,8 tis. €
2021 31,5 tis. € -10,0 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok17,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky83,6 tis. €
  • Finančné účty38,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie33,0 tis. €
  • Kapitálové fondy187,2 tis. €
  • Fondy zo zisku3,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-83,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-340 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma 4av.sk, s. r. o. v konkurze?

4av.sk, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Je firma 4av.sk, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 4av.sk, s. r. o. vykázala stratu 340 €.

Je 4av.sk, s. r. o. platiteľom DPH?

4av.sk, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma 4av.sk, s. r. o. sídli?

4av.sk, s. r. o. má sídlo na adrese Bilíkova 26, Bratislava, 841 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026