PDI Technologies Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45924686
DIČ: 2023132738
IČ DPH: SK2023132738
Gemerská 3, Košice - mestská časť Juh

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gemerská 3, Košice - mestská časť Juh Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.09
Dátum vzniku: 9. 11. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2013
Spisová značka: Sro/26575/V
Predmet podnikania (výber): počítačové služby; služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • James Frangis od 8. 11. 2018
    konateľ
  • Linnea Geiss od 19. 12. 2019
    konateľ
  • IgniteMedia, LLC, d.b.a. Ceremity od 18. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PDI Technologies Slovakia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 9 % na 199,0 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 4,9 mil. €.

4,9 mil. €
Tržby
199,0 tis. €
Zisk
4,9 mil. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
786,7 tis. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť
61,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 321,1 tis., 2022 468,9 tis., 2023 534,3 tis., 2024 182,3 tis., 2025 199,0 tis.2021321,1 tis.2022468,9 tis.2023534,3 tis.2024182,3 tis.2025199,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,7 mil., 2022 8,7 mil., 2023 8,6 mil., 2024 5,7 mil., 2025 4,9 mil.20217,7 mil.20228,7 mil.20238,6 mil.20245,7 mil.20254,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,9 mil. € 199,0 tis. €
2024 5,7 mil. € 182,3 tis. €
2023 8,6 mil. € 534,3 tis. €
2022 8,7 mil. € 468,9 tis. €
2021 7,7 mil. € 321,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok39,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky814,7 tis. €
  • Finančné účty324,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie44,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov582,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie199,0 tis. €
  • Rezervy27,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky404,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PDI Technologies Slovakia, s.r.o. v konkurze?

PDI Technologies Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PDI Technologies Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PDI Technologies Slovakia, s.r.o. tržby 4,9 mil. €.

Je firma PDI Technologies Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PDI Technologies Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 199,0 tis. €.

Je PDI Technologies Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

PDI Technologies Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PDI Technologies Slovakia, s.r.o. sídli?

PDI Technologies Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Gemerská 3, Košice - mestská časť Juh, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026