MSP MARTIŠ, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45923833
DIČ: 2023139954
IČ DPH: SK2023139954
Okružná 1199/32, Senica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Okružná 1199/32, Senica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 16. 11. 2010
Základné imanie: 5,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2010
Spisová značka: Sro/26463/T
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Martiš od 16. 11. 2010
    konateľspoločník
  • Pavol Martiš od 16. 11. 2010
    konateľspoločník
  • František Martiš od 13. 8. 2026
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MSP MARTIŠ, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,2 tis. € a tržby jej klesli o 28 % na 341,7 tis. €.

341,7 tis. €
Tržby
1,2 tis. €
Strata
349,3 tis. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
118,4 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť
10,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,8 tis., 2022 −7,7 tis., 2023 32,1 tis., 2024 42,3 tis., 2025 −1,2 tis.202112,8 tis.2022−7,7 tis.202332,1 tis.202442,3 tis.2025−1,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 336,8 tis., 2022 418,4 tis., 2023 407,3 tis., 2024 474,3 tis., 2025 341,7 tis.2021336,8 tis.2022418,4 tis.2023407,3 tis.2024474,3 tis.2025341,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 341,7 tis. € -1,2 tis. €
2024 474,3 tis. € 42,3 tis. €
2023 407,3 tis. € 32,1 tis. €
2022 418,4 tis. € -7,7 tis. €
2021 336,8 tis. € 12,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok324,6 tis. €
  • Zásoby731,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky15,3 tis. €
  • Finančné účty219,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,1 tis. €
  • Fondy zo zisku510 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov113,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-1,2 tis. €
  • Rezervy200 €
  • Dlhodobé záväzky77 €
  • Krátkodobé záväzky1,2 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MSP MARTIŠ, s.r.o. v konkurze?

MSP MARTIŠ, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MSP MARTIŠ, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MSP MARTIŠ, s.r.o. tržby 341,7 tis. €.

Je firma MSP MARTIŠ, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MSP MARTIŠ, s.r.o. vykázala stratu 1,2 tis. €.

Je MSP MARTIŠ, s.r.o. platiteľom DPH?

MSP MARTIŠ, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MSP MARTIŠ, s.r.o. sídli?

MSP MARTIŠ, s.r.o. má sídlo na adrese Okružná 1199/32, Senica, 905 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026