M Promotion s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45913561
DIČ: 2023138370
IČ DPH: SK2023138370
Pribišova 39, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pribišova 39, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 16. 11. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 12. 2010
Spisová značka: Sro/68670/B
Predmet podnikania (výber): polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Baran od 16. 11. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M Promotion s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 95 % na 117 € a tržby jej klesli o 7 % na 278,1 tis. €.

278,1 tis. €
Tržby
117 €
Strata
279,3 tis. €
Celkové výnosy
113,5 tis. €
Aktíva
56,9 tis. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť
21,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,6 tis., 2022 39,5 tis., 2023 2,7 tis., 2024 −2,3 tis., 2025 −117202110,6 tis.202239,5 tis.20232,7 tis.2024−2,3 tis.2025−117
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 241,7 tis., 2022 374,2 tis., 2023 302,6 tis., 2024 300,1 tis., 2025 278,1 tis.2021241,7 tis.2022374,2 tis.2023302,6 tis.2024300,1 tis.2025278,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 278,1 tis. € -117 €
2024 300,1 tis. € -2,3 tis. €
2023 302,6 tis. € 2,7 tis. €
2022 374,2 tis. € 39,5 tis. €
2021 241,7 tis. € 10,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok28,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky196 €
  • Krátkodobé pohľadávky40,5 tis. €
  • Finančné účty44,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov50,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-117 €
  • Rezervy700 €
  • Krátkodobé záväzky55,9 tis. €
  • Bankové úvery15 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M Promotion s.r.o. v konkurze?

M Promotion s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M Promotion s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M Promotion s.r.o. tržby 278,1 tis. €.

Je firma M Promotion s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M Promotion s.r.o. vykázala stratu 117 €.

Je M Promotion s.r.o. platiteľom DPH?

M Promotion s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M Promotion s.r.o. sídli?

M Promotion s.r.o. má sídlo na adrese Pribišova 39, Bratislava, 841 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026