ERIS Trade, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45899762
DIČ: 2023126072
IČ DPH: SK2023126072
Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Dátum vzniku: 24. 2. 1994
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 12. 2010
Spisová značka: Sro/23664/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Nevyana Angelova od 26. 2. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ERIS Trade, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 15 % na 114,6 tis. € a tržby jej narástli o 91 % na 674,9 tis. €.

674,9 tis. €
Tržby
114,6 tis. €
Zisk
675,3 tis. €
Celkové výnosy
564,7 tis. €
Aktíva
476,3 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť
26,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 30,1 tis., 2022 33,3 tis., 2023 112,5 tis., 2024 134,3 tis., 2025 114,6 tis.202130,1 tis.202233,3 tis.2023112,5 tis.2024134,3 tis.2025114,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 209,5 tis., 2022 254,4 tis., 2023 335,0 tis., 2024 354,0 tis., 2025 674,9 tis.2021209,5 tis.2022254,4 tis.2023335,0 tis.2024354,0 tis.2025674,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 674,9 tis. € 114,6 tis. €
2024 354,0 tis. € 134,3 tis. €
2023 335,0 tis. € 112,5 tis. €
2022 254,4 tis. € 33,3 tis. €
2021 209,5 tis. € 30,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok37,0 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok43,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky106,1 tis. €
  • Finančné účty377,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku730 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov356,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie114,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky21,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky67,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ERIS Trade, s. r. o. v konkurze?

ERIS Trade, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ERIS Trade, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ERIS Trade, s. r. o. tržby 674,9 tis. €.

Je firma ERIS Trade, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ERIS Trade, s. r. o. dosiahla zisk 114,6 tis. €.

Je ERIS Trade, s. r. o. platiteľom DPH?

ERIS Trade, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ERIS Trade, s. r. o. sídli?

ERIS Trade, s. r. o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026