Dent4you spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45897646
DIČ: 2023171073
Drieňová 1H, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Drieňová 1H, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 5. 1. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/69835/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Karol Seget od 5. 1. 2011
    konateľspoločník
  • MUDr. Jana Segetová od 5. 1. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Dent4you spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 17 % na 117,9 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 336,9 tis. €.

336,9 tis. €
Tržby
117,9 tis. €
Zisk
336,9 tis. €
Celkové výnosy
1,0 mil. €
Aktíva
988,0 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť
75,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 155,6 tis., 2022 149,0 tis., 2023 132,3 tis., 2024 142,5 tis., 2025 117,9 tis.2021155,6 tis.2022149,0 tis.2023132,3 tis.2024142,5 tis.2025117,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 348,0 tis., 2022 371,9 tis., 2023 361,6 tis., 2024 352,0 tis., 2025 336,9 tis.2021348,0 tis.2022371,9 tis.2023361,6 tis.2024352,0 tis.2025336,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 336,9 tis. € 117,9 tis. €
2024 352,0 tis. € 142,5 tis. €
2023 361,6 tis. € 132,3 tis. €
2022 371,9 tis. € 149,0 tis. €
2021 348,0 tis. € 155,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok360,6 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok131,1 tis. €
  • Zásoby1,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky132,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky20,8 tis. €
  • Finančné účty375,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov864,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie117,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky32,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Dent4you spol. s r.o. v konkurze?

Dent4you spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Dent4you spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Dent4you spol. s r.o. tržby 336,9 tis. €.

Je firma Dent4you spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Dent4you spol. s r.o. dosiahla zisk 117,9 tis. €.

Kde firma Dent4you spol. s r.o. sídli?

Dent4you spol. s r.o. má sídlo na adrese Drieňová 1H, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026