Via-Sonet, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45891168
DIČ: 2023135631
IČ DPH: SK2023135631
Mlynská 280, Veľké Úľany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynská 280, Veľké Úľany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.20
Dátum vzniku: 19. 10. 2010
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 10. 2018
Spisová značka: Sro/26932/T
Predmet podnikania (výber): vydavateľská činnosť; reklamné a marketingové služby; počítačové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Viera Staviarská od 27. 1. 2011
    konateľ
  • Mgr. Viera Staviarska od 6. 1. 2011
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Via-Sonet, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 112 % na 15,2 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 11,3 tis. €.

11,3 tis. €
Tržby
15,2 tis. €
Strata
6,0 tis. €
Aktíva
4,4 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,1 tis., 2022 2,2 tis., 2023 979, 2024 −7,1 tis., 2025 −15,2 tis.20212,1 tis.20222,2 tis.20239792024−7,1 tis.2025−15,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 17,1 tis., 2022 6,5 tis., 2023 5,4 tis., 2024 12,2 tis., 2025 11,3 tis.202117,1 tis.20226,5 tis.20235,4 tis.202412,2 tis.202511,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 11,3 tis. € -15,2 tis. €
2024 12,2 tis. € -7,1 tis. €
2023 5,4 tis. € 979 €
2022 6,5 tis. € 2,2 tis. €
2021 17,1 tis. € 2,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie4,4 tis. €
  • Záväzky1,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Via-Sonet, s.r.o. v konkurze?

Via-Sonet, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Via-Sonet, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Via-Sonet, s.r.o. tržby 11,3 tis. €.

Je firma Via-Sonet, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Via-Sonet, s.r.o. vykázala stratu 15,2 tis. €.

Je Via-Sonet, s.r.o. platiteľom DPH?

Via-Sonet, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Via-Sonet, s.r.o. sídli?

Via-Sonet, s.r.o. má sídlo na adrese Mlynská 280, Veľké Úľany, 925 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026