Ružacolor, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45883009
DIČ: 2023133651
IČ DPH: SK2023133651
Podhora 1305/49, Ružomberok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podhora 1305/49, Ružomberok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 4. 11. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2010
Spisová značka: Sro/53711/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ferdinand Uhrina od 4. 11. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ružacolor, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 251 % na 13,0 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 142,3 tis. €.

142,3 tis. €
Tržby
13,0 tis. €
Zisk
159,9 tis. €
Aktíva
106,7 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,4 tis., 2022 12,0 tis., 2023 9,6 tis., 2024 3,7 tis., 2025 13,0 tis.202111,4 tis.202212,0 tis.20239,6 tis.20243,7 tis.202513,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 194,3 tis., 2022 179,7 tis., 2023 164,6 tis., 2024 166,9 tis., 2025 142,3 tis.2021194,3 tis.2022179,7 tis.2023164,6 tis.2024166,9 tis.2025142,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 142,3 tis. € 13,0 tis. €
2024 166,9 tis. € 3,7 tis. €
2023 164,6 tis. € 9,6 tis. €
2022 179,7 tis. € 12,0 tis. €
2021 194,3 tis. € 11,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie106,7 tis. €
  • Záväzky53,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ružacolor, s. r. o. v konkurze?

Ružacolor, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ružacolor, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ružacolor, s. r. o. tržby 142,3 tis. €.

Je firma Ružacolor, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ružacolor, s. r. o. dosiahla zisk 13,0 tis. €.

Je Ružacolor, s. r. o. platiteľom DPH?

Ružacolor, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ružacolor, s. r. o. sídli?

Ružacolor, s. r. o. má sídlo na adrese Podhora 1305/49, Ružomberok, 034 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026