EL-INŠ s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45882797
DIČ: 2023119813
IČ DPH: SK2023119813
Klincová 2136/35, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Klincová 2136/35, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 12. 10. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 11. 2010
Spisová značka: Sro/184370/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľko…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniela Borisová od 20. 2. 2014
    konateľ
  • Ivan Boris od 20. 2. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EL-INŠ s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 226 % na 56,0 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 583,6 tis. €.

583,6 tis. €
Tržby
56,0 tis. €
Zisk
583,6 tis. €
Celkové výnosy
410,5 tis. €
Aktíva
247,6 tis. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť
17,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,5 tis., 2022 15,9 tis., 2023 14,8 tis., 2024 17,2 tis., 2025 56,0 tis.20215,5 tis.202215,9 tis.202314,8 tis.202417,2 tis.202556,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 303,9 tis., 2022 503,7 tis., 2023 424,9 tis., 2024 541,8 tis., 2025 583,6 tis.2021303,9 tis.2022503,7 tis.2023424,9 tis.2024541,8 tis.2025583,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 583,6 tis. € 56,0 tis. €
2024 541,8 tis. € 17,2 tis. €
2023 424,9 tis. € 14,8 tis. €
2022 503,7 tis. € 15,9 tis. €
2021 303,9 tis. € 5,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok93,6 tis. €
  • Zásoby8,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky209,4 tis. €
  • Finančné účty98,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov186,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie56,0 tis. €
  • Rezervy716 €
  • Dlhodobé záväzky13,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky120,0 tis. €
  • Bankové úvery28,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EL-INŠ s.r.o. v konkurze?

EL-INŠ s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EL-INŠ s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EL-INŠ s.r.o. tržby 583,6 tis. €.

Je firma EL-INŠ s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EL-INŠ s.r.o. dosiahla zisk 56,0 tis. €.

Je EL-INŠ s.r.o. platiteľom DPH?

EL-INŠ s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EL-INŠ s.r.o. sídli?

EL-INŠ s.r.o. má sídlo na adrese Klincová 2136/35, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026