bNetCentric (Slovakia), s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45872660
DIČ: 2023114731
IČ DPH: SK2023114731
Kuzmányho 3/1129, Piešťany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kuzmányho 3/1129, Piešťany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba textílií 139
Dátum vzniku: 5. 10. 1992
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2010
Spisová značka: Sro/26234/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lauri Hanover od 8. 5. 2024
    konateľ
  • Ronen Samuel od 7. 8. 2020
    konateľ
  • Kornit Digital/KornitX Limited od 22. 6. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť bNetCentric (Slovakia), s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 16 % na 21,2 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 165,5 tis. €.

165,5 tis. €
Tržby
21,2 tis. €
Zisk
55,7 tis. €
Aktíva
26,7 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,5 tis., 2022 27,9 tis., 2023 26,6 tis., 2024 25,2 tis., 2025 21,2 tis.202121,5 tis.202227,9 tis.202326,6 tis.202425,2 tis.202521,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 194,5 tis., 2022 224,9 tis., 2023 202,2 tis., 2024 197,7 tis., 2025 165,5 tis.2021194,5 tis.2022224,9 tis.2023202,2 tis.2024197,7 tis.2025165,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 165,5 tis. € 21,2 tis. €
2024 197,7 tis. € 25,2 tis. €
2023 202,2 tis. € 26,6 tis. €
2022 224,9 tis. € 27,9 tis. €
2021 194,5 tis. € 21,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie26,7 tis. €
  • Záväzky29,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma bNetCentric (Slovakia), s.r.o. v konkurze?

bNetCentric (Slovakia), s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma bNetCentric (Slovakia), s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala bNetCentric (Slovakia), s.r.o. tržby 165,5 tis. €.

Je firma bNetCentric (Slovakia), s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 bNetCentric (Slovakia), s.r.o. dosiahla zisk 21,2 tis. €.

Je bNetCentric (Slovakia), s.r.o. platiteľom DPH?

bNetCentric (Slovakia), s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma bNetCentric (Slovakia), s.r.o. sídli?

bNetCentric (Slovakia), s.r.o. má sídlo na adrese Kuzmányho 3/1129, Piešťany, 921 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026