ANTRE TRADE, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45863105
DIČ: 2023128888
IČ DPH: SK2023128888
Hornočermánska 71I, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hornočermánska 71I, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 471
Dátum vzniku: 21. 1. 1993
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 11. 2010
Spisová značka: Sro/62817/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Lucia Matúšová od 28. 10. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ANTRE TRADE, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 74 % na 25,8 tis. € a tržby jej narástli o 30 % na 436,5 tis. €.

436,5 tis. €
Tržby
25,8 tis. €
Zisk
436,5 tis. €
Celkové výnosy
133,7 tis. €
Aktíva
69,5 tis. €
Vlastné imanie
48 %
Celková zadlženosť
16,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,7 tis., 2022 8,9 tis., 2023 6,6 tis., 2024 14,9 tis., 2025 25,8 tis.20219,7 tis.20228,9 tis.20236,6 tis.202414,9 tis.202525,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 155,4 tis., 2022 244,0 tis., 2023 219,5 tis., 2024 335,0 tis., 2025 436,5 tis.2021155,4 tis.2022244,0 tis.2023219,5 tis.2024335,0 tis.2025436,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 436,5 tis. € 25,8 tis. €
2024 335,0 tis. € 14,9 tis. €
2023 219,5 tis. € 6,6 tis. €
2022 244,0 tis. € 8,9 tis. €
2021 155,4 tis. € 9,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok27,6 tis. €
  • Zásoby28,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky40,7 tis. €
  • Finančné účty36,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov38,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie25,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky44,5 tis. €
  • Bankové úvery19,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ANTRE TRADE, s.r.o. v konkurze?

ANTRE TRADE, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ANTRE TRADE, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ANTRE TRADE, s.r.o. tržby 436,5 tis. €.

Je firma ANTRE TRADE, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ANTRE TRADE, s.r.o. dosiahla zisk 25,8 tis. €.

Je ANTRE TRADE, s.r.o. platiteľom DPH?

ANTRE TRADE, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ANTRE TRADE, s.r.o. sídli?

ANTRE TRADE, s.r.o. má sídlo na adrese Hornočermánska 71I, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026