STARGAME s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45857849
DIČ: 2023113565
Mudrochova 965/19, Šurany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mudrochova 965/19, Šurany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti herní a stávkových kancelárií 92.00
Dátum vzniku: 23. 9. 2010
Základné imanie: 66,4 tis. €
Spisová značka: Sro/27515/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Roman Gális od 1. 2. 2013
    konateľspoločník
  • Juraj Varga od 12. 4. 2021
    konateľspoločník
  • Katarína Granátová od 22. 9. 2023
    konateľspoločník
  • Ivana Granátová od 22. 9. 2023
    člen dozornej rady
  • Ján Pilek od 24. 5. 2024
    člen dozornej rady
  • Terézia Lauková od 28. 9. 2020
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STARGAME s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 9 % na 7,7 tis. € a tržby jej narástli o 684 % na 298,5 tis. €.

298,5 tis. €
Tržby
7,7 tis. €
Zisk
298,5 tis. €
Celkové výnosy
145,9 tis. €
Aktíva
120,3 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť
22,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −465, 2022 18,4 tis., 2023 17,0 tis., 2024 8,4 tis., 2025 7,7 tis.2021−465202218,4 tis.202317,0 tis.20248,4 tis.20257,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,6 tis., 2022 6,3 tis., 2023 7,0 tis., 2024 38,1 tis., 2025 298,5 tis.20213,6 tis.20226,3 tis.20237,0 tis.202438,1 tis.2025298,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 298,5 tis. € 7,7 tis. €
2024 38,1 tis. € 8,4 tis. €
2023 7,0 tis. € 17,0 tis. €
2022 6,3 tis. € 18,4 tis. €
2021 3,6 tis. € -465 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok70,4 tis. €
  • Zásoby671 €
  • Krátkodobé pohľadávky47,5 tis. €
  • Finančné účty27,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie52 €

Pasíva

  • Základné imanie66,4 tis. €
  • Fondy zo zisku3,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov42,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky24,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STARGAME s.r.o. v konkurze?

STARGAME s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STARGAME s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STARGAME s.r.o. tržby 298,5 tis. €.

Je firma STARGAME s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STARGAME s.r.o. dosiahla zisk 7,7 tis. €.

Kde firma STARGAME s.r.o. sídli?

STARGAME s.r.o. má sídlo na adrese Mudrochova 965/19, Šurany, 942 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026