RS Med s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45729166
DIČ: 2023103995
Rybárska 410/36, Sliač

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rybárska 410/36, Sliač Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 14. 9. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/18913/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Rastislav Suja od 14. 9. 2010
    konateľspoločník
  • Tatiana Sujová od 14. 9. 2010
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RS Med s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 18 % na 39,5 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 138,8 tis. €.

138,8 tis. €
Tržby
39,5 tis. €
Zisk
138,8 tis. €
Celkové výnosy
323,9 tis. €
Aktíva
285,0 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť
82,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 30,5 tis., 2022 27,7 tis., 2023 40,2 tis., 2024 48,0 tis., 2025 39,5 tis.202130,5 tis.202227,7 tis.202340,2 tis.202448,0 tis.202539,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 112,8 tis., 2022 117,1 tis., 2023 131,2 tis., 2024 159,7 tis., 2025 138,8 tis.2021112,8 tis.2022117,1 tis.2023131,2 tis.2024159,7 tis.2025138,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 138,8 tis. € 39,5 tis. €
2024 159,7 tis. € 48,0 tis. €
2023 131,2 tis. € 40,2 tis. €
2022 117,1 tis. € 27,7 tis. €
2021 112,8 tis. € 30,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok31,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky281,3 tis. €
  • Finančné účty11,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov239,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie39,5 tis. €
  • Rezervy3,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky5,8 tis. €
  • Bankové úvery24,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RS Med s.r.o. v konkurze?

RS Med s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RS Med s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RS Med s.r.o. tržby 138,8 tis. €.

Je firma RS Med s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RS Med s.r.o. dosiahla zisk 39,5 tis. €.

Kde firma RS Med s.r.o. sídli?

RS Med s.r.o. má sídlo na adrese Rybárska 410/36, Sliač, 962 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026