Mouton, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45727074
DIČ: 2023103401
IČ DPH: SK2023103401
Bratislavská 31, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bratislavská 31, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Nakladateľské činnosti 58.19
Dátum vzniku: 15. 9. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2010
Spisová značka: Sro/53518/L
Predmet podnikania (výber): polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Stanislav Hulita od 15. 9. 2010
    konateľspoločník
  • Ing. Veronika Hulitová od 15. 9. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mouton, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 68 % na 3,4 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 129,7 tis. €.

129,7 tis. €
Tržby
3,4 tis. €
Zisk
35,4 tis. €
Aktíva
14,9 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −17,9 tis., 2022 8,8 tis., 2023 4,8 tis., 2024 10,4 tis., 2025 3,4 tis.2021−17,9 tis.20228,8 tis.20234,8 tis.202410,4 tis.20253,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 83,3 tis., 2022 104,1 tis., 2023 152,0 tis., 2024 114,2 tis., 2025 129,7 tis.202183,3 tis.2022104,1 tis.2023152,0 tis.2024114,2 tis.2025129,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 129,7 tis. € 3,4 tis. €
2024 114,2 tis. € 10,4 tis. €
2023 152,0 tis. € 4,8 tis. €
2022 104,1 tis. € 8,8 tis. €
2021 83,3 tis. € -17,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie14,9 tis. €
  • Záväzky20,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mouton, s.r.o. v konkurze?

Mouton, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mouton, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mouton, s.r.o. tržby 129,7 tis. €.

Je firma Mouton, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mouton, s.r.o. dosiahla zisk 3,4 tis. €.

Je Mouton, s.r.o. platiteľom DPH?

Mouton, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mouton, s.r.o. sídli?

Mouton, s.r.o. má sídlo na adrese Bratislavská 31, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026