V-industry, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45725659
DIČ: 2023118042
IČ DPH: SK2023118042
Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 4322
Dátum vzniku: 7. 9. 1992
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 11. 2021
Spisová značka: Sro/155937/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; prenájom hnuteľných vecí; poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • RNDr. Peter Vesel od 5. 6. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť V-industry, s.r.o. v roku 2024 zvýšila zisk o 125 % na 1,2 tis. € a tržby jej klesli o 42 % na 247,6 tis. €.

247,6 tis. €
Tržby
1,2 tis. €
Zisk
814,7 tis. €
Aktíva
181,8 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 1,1 tis., 2021 2,5 tis., 2022 1,3 tis., 2023 546, 2024 1,2 tis.20201,1 tis.20212,5 tis.20221,3 tis.202354620241,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 43,1 tis., 2021 617,3 tis., 2022 909,6 tis., 2023 423,7 tis., 2024 247,6 tis.202043,1 tis.2021617,3 tis.2022909,6 tis.2023423,7 tis.2024247,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 247,6 tis. € 1,2 tis. €
2023 423,7 tis. € 546 €
2022 909,6 tis. € 1,3 tis. €
2021 617,3 tis. € 2,5 tis. €
2020 43,1 tis. € 1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie181,8 tis. €
  • Záväzky632,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma V-industry, s.r.o. v konkurze?

V-industry, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma V-industry, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala V-industry, s.r.o. tržby 247,6 tis. €.

Je firma V-industry, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 V-industry, s.r.o. dosiahla zisk 1,2 tis. €.

Je V-industry, s.r.o. platiteľom DPH?

V-industry, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma V-industry, s.r.o. sídli?

V-industry, s.r.o. má sídlo na adrese Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026