ATM Consulting, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45723991
DIČ: 2023132881
IČ DPH: SK2023132881
Šancová 48, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šancová 48, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 16. 10. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2012
Spisová značka: Sro/68113/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; administratívne služby; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marian Jonáš od 16. 10. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ATM Consulting, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 51 % na 14,7 tis. € a tržby jej narástli o 28 % na 524,7 tis. €.

524,7 tis. €
Tržby
14,7 tis. €
Zisk
526,0 tis. €
Celkové výnosy
240,5 tis. €
Aktíva
95,7 tis. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť
19,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,0 tis., 2022 5,8 tis., 2023 22,4 tis., 2024 30,2 tis., 2025 14,7 tis.202110,0 tis.20225,8 tis.202322,4 tis.202430,2 tis.202514,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 280,4 tis., 2022 321,2 tis., 2023 429,8 tis., 2024 409,7 tis., 2025 524,7 tis.2021280,4 tis.2022321,2 tis.2023429,8 tis.2024409,7 tis.2025524,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 524,7 tis. € 14,7 tis. €
2024 409,7 tis. € 30,2 tis. €
2023 429,8 tis. € 22,4 tis. €
2022 321,2 tis. € 5,8 tis. €
2021 280,4 tis. € 10,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok31,7 tis. €
  • Zásoby167,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky19,6 tis. €
  • Finančné účty21,7 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie95,7 tis. €
  • Záväzky144,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ATM Consulting, s. r. o. v konkurze?

ATM Consulting, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ATM Consulting, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ATM Consulting, s. r. o. tržby 524,7 tis. €.

Je firma ATM Consulting, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ATM Consulting, s. r. o. dosiahla zisk 14,7 tis. €.

Je ATM Consulting, s. r. o. platiteľom DPH?

ATM Consulting, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ATM Consulting, s. r. o. sídli?

ATM Consulting, s. r. o. má sídlo na adrese Šancová 48, Bratislava, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026