Huracan, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45716439
DIČ: 2023119604
IČ DPH: SK2023119604
Galvaniho 7/D, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Galvaniho 7/D, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 4. 9. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 1. 2011
Spisová značka: Sro/67324/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Gerald Karanitsch od 4. 9. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Huracan, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 88 % na 11,4 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 29,7 tis. €.

29,7 tis. €
Tržby
11,4 tis. €
Zisk
151,1 tis. €
Aktíva
149,1 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,5 tis., 2022 11,4 tis., 2023 9,6 tis., 2024 6,1 tis., 2025 11,4 tis.20219,5 tis.202211,4 tis.20239,6 tis.20246,1 tis.202511,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 33,0 tis., 2022 31,6 tis., 2023 35,7 tis., 2024 33,1 tis., 2025 29,7 tis.202133,0 tis.202231,6 tis.202335,7 tis.202433,1 tis.202529,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 29,7 tis. € 11,4 tis. €
2024 33,1 tis. € 6,1 tis. €
2023 35,7 tis. € 9,6 tis. €
2022 31,6 tis. € 11,4 tis. €
2021 33,0 tis. € 9,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie149,1 tis. €
  • Záväzky2,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Huracan, s. r. o. v konkurze?

Huracan, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Huracan, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Huracan, s. r. o. tržby 29,7 tis. €.

Je firma Huracan, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Huracan, s. r. o. dosiahla zisk 11,4 tis. €.

Je Huracan, s. r. o. platiteľom DPH?

Huracan, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Huracan, s. r. o. sídli?

Huracan, s. r. o. má sídlo na adrese Galvaniho 7/D, Bratislava, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026