Rottner Security Slovensko, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45711615
DIČ: 2023094073
IČ DPH: SK2023094073
Hrachová 16A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hrachová 16A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 24. 8. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 9. 2010
Spisová značka: Sro/67138/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovanie v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Igor Ulrich od 24. 8. 2010
    konateľ
  • ROTTNER TRESOR Gesellschaft m.b.H. od 14. 10. 2022
    spoločník
  • Rottner Holding GmbH od 14. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Rottner Security Slovensko, s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 66 % na 15,5 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 1,7 mil. €.

1,7 mil. €
Tržby
15,5 tis. €
Strata
1,7 mil. €
Celkové výnosy
984,5 tis. €
Aktíva
570,7 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť
12,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 75,2 tis., 2022 159,6 tis., 2023 25,7 tis., 2024 −45,6 tis., 2025 −15,5 tis.202175,2 tis.2022159,6 tis.202325,7 tis.2024−45,6 tis.2025−15,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,8 mil., 2022 2,5 mil., 2023 1,9 mil., 2024 2,0 mil., 2025 1,7 mil.20211,8 mil.20222,5 mil.20231,9 mil.20242,0 mil.20251,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,7 mil. € -15,5 tis. €
2024 2,0 mil. € -45,6 tis. €
2023 1,9 mil. € 25,7 tis. €
2022 2,5 mil. € 159,6 tis. €
2021 1,8 mil. € 75,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok10,6 tis. €
  • Zásoby493,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky367,4 tis. €
  • Finančné účty108,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov580,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-15,5 tis. €
  • Rezervy7,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky406,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Rottner Security Slovensko, s. r. o. v konkurze?

Rottner Security Slovensko, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Rottner Security Slovensko, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Rottner Security Slovensko, s. r. o. tržby 1,7 mil. €.

Je firma Rottner Security Slovensko, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Rottner Security Slovensko, s. r. o. vykázala stratu 15,5 tis. €.

Je Rottner Security Slovensko, s. r. o. platiteľom DPH?

Rottner Security Slovensko, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Rottner Security Slovensko, s. r. o. sídli?

Rottner Security Slovensko, s. r. o. má sídlo na adrese Hrachová 16A, Bratislava, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026