INŠTALATHERM s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45707421
DIČ: 2023103456
IČ DPH: SK2023103456
Priemyselná 1434/1, Bardejov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priemyselná 1434/1, Bardejov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.22
Dátum vzniku: 14. 9. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2011
Spisová značka: Sro/23488/P
Predmet podnikania (výber): montáž, rekonštrucia a údržba vyhradených plynových zariadení; vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo; faktoring a forfaiting …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marián Grivna od 14. 9. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INŠTALATHERM s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 31 % na 49,8 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
49,8 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
374,0 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
26,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 22,2 tis., 2022 20,6 tis., 2023 25,0 tis., 2024 72,6 tis., 2025 49,8 tis.202122,2 tis.202220,6 tis.202325,0 tis.202472,6 tis.202549,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,5 mil., 2023 1,4 mil., 2024 1,7 mil., 2025 1,3 mil.20211,2 mil.20221,5 mil.20231,4 mil.20241,7 mil.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 49,8 tis. €
2024 1,7 mil. € 72,6 tis. €
2023 1,4 mil. € 25,0 tis. €
2022 1,5 mil. € 20,6 tis. €
2021 1,2 mil. € 22,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok424,8 tis. €
  • Zásoby342,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky189,6 tis. €
  • Finančné účty128,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy40,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov278,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie49,8 tis. €
  • Rezervy3,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky10,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky480,6 tis. €
  • Bankové úvery217,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INŠTALATHERM s.r.o. v konkurze?

INŠTALATHERM s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INŠTALATHERM s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INŠTALATHERM s.r.o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma INŠTALATHERM s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INŠTALATHERM s.r.o. dosiahla zisk 49,8 tis. €.

Je INŠTALATHERM s.r.o. platiteľom DPH?

INŠTALATHERM s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INŠTALATHERM s.r.o. sídli?

INŠTALATHERM s.r.o. má sídlo na adrese Priemyselná 1434/1, Bardejov, 085 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026