Medixx SE s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45704953
DIČ: 2023101080
Štúrova 735/58, Smolenice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štúrova 735/58, Smolenice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 25. 8. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/23590/R
Predmet podnikania (výber): výkon samostatnej zdravotníckej praxe v povolaní lekár v odbore anesteziológia a intenzívna medicína; výkon zdravotníckeho povolania v povolaní lekár v odbore anesteziológia a intenzívna medicína; výkon odborného zástupcu v povolaní lekár v odbore anesteziológia a intenzívna medicína …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Anton Pobjecký od 15. 6. 2026
    konateľ
  • Ing. Martina Pobjecká od 1. 8. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Medixx SE s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 56 % na 41,5 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 340,0 tis. €.

340,0 tis. €
Tržby
41,5 tis. €
Zisk
346,1 tis. €
Celkové výnosy
359,8 tis. €
Aktíva
338,3 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť
37,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 63,7 tis., 2022 69,3 tis., 2023 88,5 tis., 2024 94,2 tis., 2025 41,5 tis.202163,7 tis.202269,3 tis.202388,5 tis.202494,2 tis.202541,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 223,4 tis., 2022 229,0 tis., 2023 275,8 tis., 2024 342,5 tis., 2025 340,0 tis.2021223,4 tis.2022229,0 tis.2023275,8 tis.2024342,5 tis.2025340,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 233,7 tis., 2022 231,1 tis., 2023 275,9 tis., 2024 351,7 tis., 2025 346,1 tis.2021233,7 tis.2022231,1 tis.2023275,9 tis.2024351,7 tis.2025346,1 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 18,1 tis., 2022 18,6 tis., 2023 23,9 tis., 2024 25,5 tis., 2025 12,3 tis.202118,1 tis.202218,6 tis.202323,9 tis.202425,5 tis.202512,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 340,0 tis. € 41,5 tis. €
2024 342,5 tis. € 94,2 tis. €
2023 275,8 tis. € 88,5 tis. €
2022 229,0 tis. € 69,3 tis. €
2021 223,4 tis. € 63,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok735 €
  • Krátkodobé pohľadávky253,3 tis. €
  • Finančné účty105,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov291,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie41,5 tis. €
  • Rezervy5,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky96 €
  • Krátkodobé záväzky15,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Medixx SE s. r. o. v konkurze?

Medixx SE s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Medixx SE s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Medixx SE s. r. o. tržby 340,0 tis. €.

Je firma Medixx SE s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Medixx SE s. r. o. dosiahla zisk 41,5 tis. €.

Kde firma Medixx SE s. r. o. sídli?

Medixx SE s. r. o. má sídlo na adrese Štúrova 735/58, Smolenice, 919 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026