IT TRADING GROUP, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45689334
DIČ: 2023105392
IČ DPH: SK2023105392
Na Kope IV 1186/25, Košice - mestská časť Myslava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Na Kope IV 1186/25, Košice - mestská časť Myslava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.72
Dátum vzniku: 7. 8. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2010
Spisová značka: Sro/26126/V
Predmet podnikania (výber): reklamné a marketingové služby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Igor Tyčiak od 7. 8. 2010
    konateľ
  • Michaela Tyčiaková od 20. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IT TRADING GROUP, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 314 % na 52,1 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 7,2 mil. €.

7,2 mil. €
Tržby
52,1 tis. €
Zisk
7,2 mil. €
Celkové výnosy
1,4 mil. €
Aktíva
110,8 tis. €
Vlastné imanie
92 %
Celková zadlženosť
2,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,1 tis., 2022 −37,0 tis., 2023 4,0 tis., 2024 12,6 tis., 2025 52,1 tis.202116,1 tis.2022−37,0 tis.20234,0 tis.202412,6 tis.202552,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,4 mil., 2022 4,5 mil., 2023 3,5 mil., 2024 7,1 mil., 2025 7,2 mil.20216,4 mil.20224,5 mil.20233,5 mil.20247,1 mil.20257,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,2 mil. € 52,1 tis. €
2024 7,1 mil. € 12,6 tis. €
2023 3,5 mil. € 4,0 tis. €
2022 4,5 mil. € -37,0 tis. €
2021 6,4 mil. € 16,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok290,7 tis. €
  • Zásoby309,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky800,6 tis. €
  • Finančné účty23,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov48,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie52,1 tis. €
  • Rezervy2,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky358 €
  • Krátkodobé záväzky1,2 mil. €
  • Bankové úvery107,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IT TRADING GROUP, s.r.o. v konkurze?

IT TRADING GROUP, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IT TRADING GROUP, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IT TRADING GROUP, s.r.o. tržby 7,2 mil. €.

Je firma IT TRADING GROUP, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IT TRADING GROUP, s.r.o. dosiahla zisk 52,1 tis. €.

Je IT TRADING GROUP, s.r.o. platiteľom DPH?

IT TRADING GROUP, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IT TRADING GROUP, s.r.o. sídli?

IT TRADING GROUP, s.r.o. má sídlo na adrese Na Kope IV 1186/25, Košice - mestská časť Myslava, 040 16.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026