BPS Nitrica, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45672857
DIČ: 2023094172
IČ DPH: SK2023094172
Mikulášska 29, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mikulášska 29, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu 35.11
Dátum vzniku: 14. 8. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 7. 2013
Spisová značka: Sro/84971/B
Predmet podnikania (výber): poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracova…; výroba strojov / zariadení na výrobu elektrickej energie; opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Matej Šmýkal od 24. 2. 2014
    konateľ
  • Emília Šmýkalová od 24. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BPS Nitrica, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 86 % na 6,7 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 323,3 tis. €.

323,3 tis. €
Tržby
6,7 tis. €
Zisk
399,6 tis. €
Celkové výnosy
408,3 tis. €
Aktíva
136,2 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
6,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −5,3 tis., 2022 39,5 tis., 2023 9,0 tis., 2024 46,3 tis., 2025 6,7 tis.2021−5,3 tis.202239,5 tis.20239,0 tis.202446,3 tis.20256,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 45,1 tis., 2022 40,3 tis., 2023 413,3 tis., 2024 345,2 tis., 2025 323,3 tis.202145,1 tis.202240,3 tis.2023413,3 tis.2024345,2 tis.2025323,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 323,3 tis. € 6,7 tis. €
2024 345,2 tis. € 46,3 tis. €
2023 413,3 tis. € 9,0 tis. €
2022 40,3 tis. € 39,5 tis. €
2021 45,1 tis. € -5,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok9,1 tis. €
  • Zásoby100,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky269,7 tis. €
  • Finančné účty28,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy82,1 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov41,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,7 tis. €
  • Rezervy479 €
  • Dlhodobé záväzky1,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky233,1 tis. €
  • Bankové úvery36,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BPS Nitrica, s. r. o. v konkurze?

BPS Nitrica, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BPS Nitrica, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BPS Nitrica, s. r. o. tržby 323,3 tis. €.

Je firma BPS Nitrica, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BPS Nitrica, s. r. o. dosiahla zisk 6,7 tis. €.

Je BPS Nitrica, s. r. o. platiteľom DPH?

BPS Nitrica, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BPS Nitrica, s. r. o. sídli?

BPS Nitrica, s. r. o. má sídlo na adrese Mikulášska 29, Bratislava, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026