KASRA GROUP s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45671648
DIČ: 2023118427
IČ DPH: SK2023118427
Čajakova 13, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čajakova 13, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01700
Dátum vzniku: 13. 1. 1993
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2010
Spisová značka: Sro/66652/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jebo predaja iným prevádzkovat…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michaela Mihalovičová od 30. 7. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KASRA GROUP s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 3 % na 54,8 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 718,3 tis. €.

718,3 tis. €
Tržby
54,8 tis. €
Zisk
768,5 tis. €
Celkové výnosy
862,9 tis. €
Aktíva
322,3 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť
33,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,8 tis., 2022 13,6 tis., 2023 45,8 tis., 2024 56,6 tis., 2025 54,8 tis.202115,8 tis.202213,6 tis.202345,8 tis.202456,6 tis.202554,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 368,6 tis., 2022 487,7 tis., 2023 643,3 tis., 2024 828,4 tis., 2025 718,3 tis.2021368,6 tis.2022487,7 tis.2023643,3 tis.2024828,4 tis.2025718,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 718,3 tis. € 54,8 tis. €
2024 828,4 tis. € 56,6 tis. €
2023 643,3 tis. € 45,8 tis. €
2022 487,7 tis. € 13,6 tis. €
2021 368,6 tis. € 15,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok93,8 tis. €
  • Zásoby293,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky371,6 tis. €
  • Finančné účty92,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie11,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy25,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov237,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie54,8 tis. €
  • Rezervy3,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky66,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky454,0 tis. €
  • Bankové úvery17,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie-305 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KASRA GROUP s. r. o. v konkurze?

KASRA GROUP s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KASRA GROUP s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KASRA GROUP s. r. o. tržby 718,3 tis. €.

Je firma KASRA GROUP s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KASRA GROUP s. r. o. dosiahla zisk 54,8 tis. €.

Je KASRA GROUP s. r. o. platiteľom DPH?

KASRA GROUP s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KASRA GROUP s. r. o. sídli?

KASRA GROUP s. r. o. má sídlo na adrese Čajakova 13, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026