Siam Center Plus, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45663459
DIČ: 2023079696
IČ DPH: SK2023079696
Žilinská 810, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Žilinská 810, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.04
Dátum vzniku: 27. 7. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 8. 2010
Spisová značka: Sro/26168/R
Predmet podnikania (výber): masérske služby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Judita Čunderlíková od 27. 7. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Siam Center Plus, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 798 € a tržby jej narástli o 5 % na 248,2 tis. €.

248,2 tis. €
Tržby
798 €
Strata
248,2 tis. €
Celkové výnosy
50,2 tis. €
Aktíva
8,2 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
66,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −31,2 tis., 2022 −13,7 tis., 2023 5,2 tis., 2024 887, 2025 −7982021−31,2 tis.2022−13,7 tis.20235,2 tis.20248872025−798
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 85,8 tis., 2022 172,1 tis., 2023 209,0 tis., 2024 237,5 tis., 2025 248,2 tis.202185,8 tis.2022172,1 tis.2023209,0 tis.2024237,5 tis.2025248,2 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 106,2 tis., 2022 172,1 tis., 2023 209,0 tis., 2024 237,5 tis., 2025 248,2 tis.2021106,2 tis.2022172,1 tis.2023209,0 tis.2024237,5 tis.2025248,2 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 1,5 tis., 2024 1,5 tis., 2025 1,4 tis.202102022020231,5 tis.20241,5 tis.20251,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 248,2 tis. € -798 €
2024 237,5 tis. € 887 €
2023 209,0 tis. € 5,2 tis. €
2022 172,1 tis. € -13,7 tis. €
2021 85,8 tis. € -31,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky7,0 tis. €
  • Finančné účty43,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy29,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-25,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-798 €
  • Rezervy9,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky28,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Siam Center Plus, s.r.o. v konkurze?

Siam Center Plus, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Siam Center Plus, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Siam Center Plus, s.r.o. tržby 248,2 tis. €.

Je firma Siam Center Plus, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Siam Center Plus, s.r.o. vykázala stratu 798 €.

Je Siam Center Plus, s.r.o. platiteľom DPH?

Siam Center Plus, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Siam Center Plus, s.r.o. sídli?

Siam Center Plus, s.r.o. má sídlo na adrese Žilinská 810, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026