JC&AC, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45639388
DIČ: 2023074251
IČ DPH: SK2023074251
Prešovská 40/A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prešovská 40/A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.77
Dátum vzniku: 7. 7. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 8. 2010
Spisová značka: Sro/66189/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Andrej Cesnak od 6. 9. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JC&AC, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 14,0 tis. € a tržby jej klesli o 24 % na 913,0 tis. €.

913,0 tis. €
Tržby
14,0 tis. €
Zisk
926,6 tis. €
Celkové výnosy
374,2 tis. €
Aktíva
45,7 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
5,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 293, 2022 1,7 tis., 2023 1,1 tis., 2024 284, 2025 14,0 tis.202129320221,7 tis.20231,1 tis.2024284202514,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,3 mil., 2022 1,2 mil., 2023 810,1 tis., 2024 1,2 mil., 2025 913,0 tis.20211,3 mil.20221,2 mil.2023810,1 tis.20241,2 mil.2025913,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 913,0 tis. € 14,0 tis. €
2024 1,2 mil. € 284 €
2023 810,1 tis. € 1,1 tis. €
2022 1,2 mil. € 1,7 tis. €
2021 1,3 mil. € 293 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok7,6 tis. €
  • Zásoby247,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky45,3 tis. €
  • Finančné účty73,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie758 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov26,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,0 tis. €
  • Rezervy350 €
  • Dlhodobé záväzky445 €
  • Krátkodobé záväzky211,2 tis. €
  • Bankové úvery116,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JC&AC, s. r. o. v konkurze?

JC&AC, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JC&AC, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JC&AC, s. r. o. tržby 913,0 tis. €.

Je firma JC&AC, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JC&AC, s. r. o. dosiahla zisk 14,0 tis. €.

Je JC&AC, s. r. o. platiteľom DPH?

JC&AC, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JC&AC, s. r. o. sídli?

JC&AC, s. r. o. má sídlo na adrese Prešovská 40/A, Bratislava, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026