T.K. play s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45620652
DIČ: 2023064604
IČ DPH: SK2023064604
Tehelňa 7, Kežmarok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tehelňa 7, Kežmarok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 30. 6. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2026
Spisová značka: Sro/23216/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Kuba od 30. 6. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť T.K. play s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 9,9 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 58,5 tis. €.

58,5 tis. €
Tržby
9,9 tis. €
Zisk
58,5 tis. €
Celkové výnosy
212,7 tis. €
Aktíva
111,5 tis. €
Vlastné imanie
48 %
Celková zadlženosť
40,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,7 tis., 2022 9,2 tis., 2023 1,3 tis., 2024 746, 2025 9,9 tis.2021−2,7 tis.20229,2 tis.20231,3 tis.202474620259,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 46,1 tis., 2022 95,7 tis., 2023 89,5 tis., 2024 69,5 tis., 2025 58,5 tis.202146,1 tis.202295,7 tis.202389,5 tis.202469,5 tis.202558,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 47,5 tis., 2022 96,3 tis., 2023 92,0 tis., 2024 69,5 tis., 2025 58,5 tis.202147,5 tis.202296,3 tis.202392,0 tis.202469,5 tis.202558,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 −13, 2022 2,0 tis., 2023 473, 2024 960, 2025 1,1 tis.2021−1320222,0 tis.2023473202496020251,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 58,5 tis. € 9,9 tis. €
2024 69,5 tis. € 746 €
2023 89,5 tis. € 1,3 tis. €
2022 95,7 tis. € 9,2 tis. €
2021 46,1 tis. € -2,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok182,0 tis. €
  • Zásoby946 €
  • Krátkodobé pohľadávky20 €
  • Finančné účty29,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov96,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,9 tis. €
  • Rezervy270 €
  • Dlhodobé záväzky180 €
  • Krátkodobé záväzky100,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma T.K. play s.r.o. v konkurze?

T.K. play s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma T.K. play s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala T.K. play s.r.o. tržby 58,5 tis. €.

Je firma T.K. play s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 T.K. play s.r.o. dosiahla zisk 9,9 tis. €.

Je T.K. play s.r.o. platiteľom DPH?

T.K. play s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma T.K. play s.r.o. sídli?

T.K. play s.r.o. má sídlo na adrese Tehelňa 7, Kežmarok, 060 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026