IMS.Vasilik, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45617180
DIČ: 2023060512
IČ DPH: SK2023060512
Levočská 335/1, Stará Ľubovňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Levočská 335/1, Stará Ľubovňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.61
Dátum vzniku: 22. 6. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2012
Spisová značka: Sro/30550/P
Predmet podnikania (výber): opracovanie kovu jednoduchým spôsobom; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Vasilík od 5. 2. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IMS.Vasilik, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 535 % na 41,5 tis. € a tržby jej narástli o 218 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
41,5 tis. €
Zisk
1,5 mil. €
Celkové výnosy
92,4 tis. €
Aktíva
11,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,1 tis., 2022 34,6 tis., 2023 1,5 tis., 2024 6,5 tis., 2025 41,5 tis.20219,1 tis.202234,6 tis.20231,5 tis.20246,5 tis.202541,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 822,8 tis., 2022 1,2 mil., 2023 697,5 tis., 2024 472,5 tis., 2025 1,5 mil.2021822,8 tis.20221,2 mil.2023697,5 tis.2024472,5 tis.20251,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € 41,5 tis. €
2024 472,5 tis. € 6,5 tis. €
2023 697,5 tis. € 1,5 tis. €
2022 1,2 mil. € 34,6 tis. €
2021 822,8 tis. € 9,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok44,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky47,2 tis. €
  • Finančné účty719 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IMS.Vasilik, s.r.o. v konkurze?

IMS.Vasilik, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IMS.Vasilik, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IMS.Vasilik, s.r.o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma IMS.Vasilik, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IMS.Vasilik, s.r.o. dosiahla zisk 41,5 tis. €.

Je IMS.Vasilik, s.r.o. platiteľom DPH?

IMS.Vasilik, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IMS.Vasilik, s.r.o. sídli?

IMS.Vasilik, s.r.o. má sídlo na adrese Levočská 335/1, Stará Ľubovňa, 064 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026