2M TRADE, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45612277
DIČ: 2023072997
IČ DPH: SK2023072997
Námestie M.R.Štefánika 3635, Topoľčany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie M.R.Štefánika 3635, Topoľčany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 15. 7. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 9. 2016
Spisová značka: Sro/27072/N
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností; veľkoobchodná a maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; činnosť organizačného a ekonomického poradcu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Tibor Melichárek od 15. 7. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť 2M TRADE, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 75 % na 8,3 tis. € a tržby jej narástli o 26 % na 225,1 tis. €.

225,1 tis. €
Tržby
8,3 tis. €
Zisk
250,1 tis. €
Celkové výnosy
433,2 tis. €
Aktíva
25,3 tis. €
Vlastné imanie
94 %
Celková zadlženosť
21,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,8 tis., 2022 25,6 tis., 2023 357,9 tis., 2024 32,8 tis., 2025 8,3 tis.20212,8 tis.202225,6 tis.2023357,9 tis.202432,8 tis.20258,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 50,6 tis., 2022 113,1 tis., 2023 596,2 tis., 2024 178,6 tis., 2025 225,1 tis.202150,6 tis.2022113,1 tis.2023596,2 tis.2024178,6 tis.2025225,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 225,1 tis. € 8,3 tis. €
2024 178,6 tis. € 32,8 tis. €
2023 596,2 tis. € 357,9 tis. €
2022 113,1 tis. € 25,6 tis. €
2021 50,6 tis. € 2,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok8,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky289,6 tis. €
  • Finančné účty135,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov11,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky381 €
  • Krátkodobé záväzky407,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma 2M TRADE, s.r.o. v konkurze?

2M TRADE, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma 2M TRADE, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala 2M TRADE, s.r.o. tržby 225,1 tis. €.

Je firma 2M TRADE, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 2M TRADE, s.r.o. dosiahla zisk 8,3 tis. €.

Je 2M TRADE, s.r.o. platiteľom DPH?

2M TRADE, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma 2M TRADE, s.r.o. sídli?

2M TRADE, s.r.o. má sídlo na adrese Námestie M.R.Štefánika 3635, Topoľčany, 955 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026