SPORT CENTRUM Junior s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45606358
DIČ: 2023056893
IČ DPH: SK2023056893
Gaštanová 3084/29, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gaštanová 3084/29, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.04
Dátum vzniku: 16. 6. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2026
Spisová značka: Sro/53094/L
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu; prevádzkovanie športových zariadení; prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michaela Klopštock od 18. 2. 2013
    konateľspoločník
  • Róbert Klopštock od 7. 8. 2025
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SPORT CENTRUM Junior s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 16 % na 5,9 tis. € a tržby jej narástli o 43 % na 63,0 tis. €.

63,0 tis. €
Tržby
5,9 tis. €
Zisk
30,7 tis. €
Aktíva
18,4 tis. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −10,1 tis., 2022 3,2 tis., 2023 5,5 tis., 2024 7,0 tis., 2025 5,9 tis.2021−10,1 tis.20223,2 tis.20235,5 tis.20247,0 tis.20255,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 16,1 tis., 2022 35,9 tis., 2023 46,1 tis., 2024 44,2 tis., 2025 63,0 tis.202116,1 tis.202235,9 tis.202346,1 tis.202444,2 tis.202563,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 63,0 tis. € 5,9 tis. €
2024 44,2 tis. € 7,0 tis. €
2023 46,1 tis. € 5,5 tis. €
2022 35,9 tis. € 3,2 tis. €
2021 16,1 tis. € -10,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie18,4 tis. €
  • Záväzky12,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SPORT CENTRUM Junior s.r.o. v konkurze?

SPORT CENTRUM Junior s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SPORT CENTRUM Junior s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SPORT CENTRUM Junior s.r.o. tržby 63,0 tis. €.

Je firma SPORT CENTRUM Junior s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SPORT CENTRUM Junior s.r.o. dosiahla zisk 5,9 tis. €.

Je SPORT CENTRUM Junior s.r.o. platiteľom DPH?

SPORT CENTRUM Junior s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SPORT CENTRUM Junior s.r.o. sídli?

SPORT CENTRUM Junior s.r.o. má sídlo na adrese Gaštanová 3084/29, Žilina, 010 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026