Gynprax s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45600180
DIČ: 2023068927
ObZS Námestie SNP 12, Moravský Svätý Ján

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: ObZS Námestie SNP 12, Moravský Svätý Ján Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 10. 7. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/25868/T
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia v ambulancii v kategórii lekár v špecializačnom odbore- gynekológia a pôrodn…; administratívne služby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľko… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Barbora Valachová od 1. 2. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Gynprax s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 42 % na 92,9 tis. € a tržby jej narástli o 22 % na 215,1 tis. €.

215,1 tis. €
Tržby
92,9 tis. €
Zisk
204,6 tis. €
Aktíva
166,7 tis. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 62,1 tis., 2022 77,0 tis., 2023 90,2 tis., 2024 65,3 tis., 2025 92,9 tis.202162,1 tis.202277,0 tis.202390,2 tis.202465,3 tis.202592,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 143,5 tis., 2022 149,7 tis., 2023 178,2 tis., 2024 175,8 tis., 2025 215,1 tis.2021143,5 tis.2022149,7 tis.2023178,2 tis.2024175,8 tis.2025215,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 215,1 tis. € 92,9 tis. €
2024 175,8 tis. € 65,3 tis. €
2023 178,2 tis. € 90,2 tis. €
2022 149,7 tis. € 77,0 tis. €
2021 143,5 tis. € 62,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie166,7 tis. €
  • Záväzky37,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Gynprax s. r. o. v konkurze?

Gynprax s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Gynprax s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Gynprax s. r. o. tržby 215,1 tis. €.

Je firma Gynprax s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Gynprax s. r. o. dosiahla zisk 92,9 tis. €.

Kde firma Gynprax s. r. o. sídli?

Gynprax s. r. o. má sídlo na adrese ObZS Námestie SNP 12, Moravský Svätý Ján, 908 71.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026