IaS Communication s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45593680
DIČ: 2023046850
IČ DPH: SK2023046850
Račianska 6, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Račianska 6, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 29. 5. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 24. 8. 2012
Spisová značka: Sro/65420/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • PhDr. Ivana Semjanová od 29. 5. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IaS Communication s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 99 % na 101 € a tržby jej ostali na 104,2 tis. €.

104,2 tis. €
Tržby
101 €
Zisk
195,1 tis. €
Aktíva
162,2 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,1 tis., 2022 3,3 tis., 2023 6,8 tis., 2024 9,1 tis., 2025 101202114,1 tis.20223,3 tis.20236,8 tis.20249,1 tis.2025101
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 86,0 tis., 2022 94,3 tis., 2023 93,8 tis., 2024 104,4 tis., 2025 104,2 tis.202186,0 tis.202294,3 tis.202393,8 tis.2024104,4 tis.2025104,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 104,2 tis. € 101 €
2024 104,4 tis. € 9,1 tis. €
2023 93,8 tis. € 6,8 tis. €
2022 94,3 tis. € 3,3 tis. €
2021 86,0 tis. € 14,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie162,2 tis. €
  • Záväzky32,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IaS Communication s. r. o. v konkurze?

IaS Communication s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IaS Communication s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IaS Communication s. r. o. tržby 104,2 tis. €.

Je firma IaS Communication s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IaS Communication s. r. o. dosiahla zisk 101 €.

Je IaS Communication s. r. o. platiteľom DPH?

IaS Communication s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IaS Communication s. r. o. sídli?

IaS Communication s. r. o. má sídlo na adrese Račianska 6, Bratislava, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026