IN.FUSE s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45588902
DIČ: 2023049402
IČ DPH: SK2023049402
Legerského 6, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Legerského 6, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 3. 6. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2019
Spisová značka: Sro/65509/B
Predmet podnikania (výber): vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb; výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia stav…; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Novotný od 3. 6. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IN.FUSE s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 359 % na 6,8 tis. € a tržby jej narástli o 31 % na 110,2 tis. €.

110,2 tis. €
Tržby
6,8 tis. €
Zisk
60,5 tis. €
Aktíva
29,8 tis. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,6 tis., 2022 2,4 tis., 2023 2,1 tis., 2024 1,5 tis., 2025 6,8 tis.20213,6 tis.20222,4 tis.20232,1 tis.20241,5 tis.20256,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 44,4 tis., 2022 58,1 tis., 2023 38,7 tis., 2024 84,1 tis., 2025 110,2 tis.202144,4 tis.202258,1 tis.202338,7 tis.202484,1 tis.2025110,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 110,2 tis. € 6,8 tis. €
2024 84,1 tis. € 1,5 tis. €
2023 38,7 tis. € 2,1 tis. €
2022 58,1 tis. € 2,4 tis. €
2021 44,4 tis. € 3,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie29,8 tis. €
  • Záväzky30,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IN.FUSE s. r. o. v konkurze?

IN.FUSE s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IN.FUSE s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IN.FUSE s. r. o. tržby 110,2 tis. €.

Je firma IN.FUSE s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IN.FUSE s. r. o. dosiahla zisk 6,8 tis. €.

Je IN.FUSE s. r. o. platiteľom DPH?

IN.FUSE s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IN.FUSE s. r. o. sídli?

IN.FUSE s. r. o. má sídlo na adrese Legerského 6, Bratislava, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026