MTS TRANSPORT s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45588635
DIČ: 2023059852
IČ DPH: SK2023059852
Kutlíkova 17, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kutlíkova 17, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.29
Dátum vzniku: 24. 6. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 2010
Spisová značka: Sro/65967/B
Predmet podnikania (výber): skladovanie; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Roman Filippov od 13. 9. 2011
    konateľspoločník
  • Mats Cederwald od 9. 7. 2010
    konateľ
  • Paul Hantosi od 9. 7. 2010
    konateľ
  • Cibi Aktiebolag od 7. 9. 2022
    spoločník
  • INTERCONT Trading AB od 7. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MTS TRANSPORT s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 26 % na 12,9 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 2,6 mil. €.

2,6 mil. €
Tržby
12,9 tis. €
Zisk
2,6 mil. €
Celkové výnosy
328,2 tis. €
Aktíva
154,4 tis. €
Vlastné imanie
53 %
Celková zadlženosť
6,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 64,4 tis., 2022 7,9 tis., 2023 −18,8 tis., 2024 17,4 tis., 2025 12,9 tis.202164,4 tis.20227,9 tis.2023−18,8 tis.202417,4 tis.202512,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,8 mil., 2022 3,5 mil., 2023 3,0 mil., 2024 2,7 mil., 2025 2,6 mil.20213,8 mil.20223,5 mil.20233,0 mil.20242,7 mil.20252,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,6 mil. € 12,9 tis. €
2024 2,7 mil. € 17,4 tis. €
2023 3,0 mil. € -18,8 tis. €
2022 3,5 mil. € 7,9 tis. €
2021 3,8 mil. € 64,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok12,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky219,6 tis. €
  • Finančné účty93,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov136,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,9 tis. €
  • Rezervy10,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky158,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MTS TRANSPORT s. r. o. v konkurze?

MTS TRANSPORT s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MTS TRANSPORT s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MTS TRANSPORT s. r. o. tržby 2,6 mil. €.

Je firma MTS TRANSPORT s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MTS TRANSPORT s. r. o. dosiahla zisk 12,9 tis. €.

Je MTS TRANSPORT s. r. o. platiteľom DPH?

MTS TRANSPORT s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MTS TRANSPORT s. r. o. sídli?

MTS TRANSPORT s. r. o. má sídlo na adrese Kutlíkova 17, Bratislava, 851 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026