Mfgroup Slovensko s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45587345
DIČ: 2023054649
IČ DPH: SK2023054649
Chalupkova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Chalupkova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 15. 6. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2018
Spisová značka: Sro/65754/B
Predmet podnikania (výber): finančný Iízing; poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky maj…; sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez ve… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Milan Fedors od 15. 6. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mfgroup Slovensko s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 303 % na 25,0 tis. € a tržby jej narástli o 74 % na 135,6 tis. €.

135,6 tis. €
Tržby
25,0 tis. €
Zisk
74,5 tis. €
Aktíva
28,7 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −13,3 tis., 2022 53,2 tis., 2023 2,3 tis., 2024 6,2 tis., 2025 25,0 tis.2021−13,3 tis.202253,2 tis.20232,3 tis.20246,2 tis.202525,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 115,8 tis., 2022 136,6 tis., 2023 70,6 tis., 2024 77,9 tis., 2025 135,6 tis.2021115,8 tis.2022136,6 tis.202370,6 tis.202477,9 tis.2025135,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 135,6 tis. € 25,0 tis. €
2024 77,9 tis. € 6,2 tis. €
2023 70,6 tis. € 2,3 tis. €
2022 136,6 tis. € 53,2 tis. €
2021 115,8 tis. € -13,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie28,7 tis. €
  • Záväzky45,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mfgroup Slovensko s.r.o. v konkurze?

Mfgroup Slovensko s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mfgroup Slovensko s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mfgroup Slovensko s.r.o. tržby 135,6 tis. €.

Je firma Mfgroup Slovensko s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mfgroup Slovensko s.r.o. dosiahla zisk 25,0 tis. €.

Je Mfgroup Slovensko s.r.o. platiteľom DPH?

Mfgroup Slovensko s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mfgroup Slovensko s.r.o. sídli?

Mfgroup Slovensko s.r.o. má sídlo na adrese Chalupkova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026