PR instal, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45586241
DIČ: 2023075692
IČ DPH: SK2023075692
Beňadovo 230, Beňadovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Beňadovo 230, Beňadovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.22
Dátum vzniku: 8. 7. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2024
Spisová značka: Sro/53209/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eva Rambalová od 2. 2. 2026
    konateľ
  • Peter Rambala od 10. 10. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PR instal, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 353 % na 46,5 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 565,9 tis. €.

565,9 tis. €
Tržby
46,5 tis. €
Zisk
605,1 tis. €
Celkové výnosy
125,6 tis. €
Aktíva
72,4 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť
12,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 733, 2022 449, 2023 1,4 tis., 2024 10,3 tis., 2025 46,5 tis.2021733202244920231,4 tis.202410,3 tis.202546,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 20,2 tis., 2022 20,3 tis., 2023 71,0 tis., 2024 504,5 tis., 2025 565,9 tis.202120,2 tis.202220,3 tis.202371,0 tis.2024504,5 tis.2025565,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 565,9 tis. € 46,5 tis. €
2024 504,5 tis. € 10,3 tis. €
2023 71,0 tis. € 1,4 tis. €
2022 20,3 tis. € 449 €
2021 20,2 tis. € 733 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok55,8 tis. €
  • Zásoby43 €
  • Krátkodobé pohľadávky11,2 tis. €
  • Finančné účty58,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov20,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie46,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky22,7 tis. €
  • Bankové úvery30,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PR instal, s. r. o. v konkurze?

PR instal, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PR instal, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PR instal, s. r. o. tržby 565,9 tis. €.

Je firma PR instal, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PR instal, s. r. o. dosiahla zisk 46,5 tis. €.

Je PR instal, s. r. o. platiteľom DPH?

PR instal, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PR instal, s. r. o. sídli?

PR instal, s. r. o. má sídlo na adrese Beňadovo 230, Beňadovo, 029 63.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026