VAAT, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45585954
DIČ: 2023052867
IČ DPH: SK2023052867
Žilinská Lehota 110, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Žilinská Lehota 110, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Inžinierske stavby 42.99
Dátum vzniku: 4. 6. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 6. 2010
Spisová značka: Sro/53026/L
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie stavieb a ich zmien; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Beňko od 4. 6. 2010
    konateľspoločník
  • Marek Kríž od 15. 8. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VAAT, spol. s r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 14,9 tis. € a tržby jej narástli o 65 % na 757,1 tis. €.

757,1 tis. €
Tržby
14,9 tis. €
Zisk
773,8 tis. €
Celkové výnosy
302,9 tis. €
Aktíva
37,2 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
12,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 53,2 tis., 2022 10,5 tis., 2023 99,0 tis., 2024 −71,3 tis., 2025 14,9 tis.202153,2 tis.202210,5 tis.202399,0 tis.2024−71,3 tis.202514,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 736,9 tis., 2022 435,1 tis., 2023 687,6 tis., 2024 458,3 tis., 2025 757,1 tis.2021736,9 tis.2022435,1 tis.2023687,6 tis.2024458,3 tis.2025757,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 757,1 tis. € 14,9 tis. €
2024 458,3 tis. € -71,3 tis. €
2023 687,6 tis. € 99,0 tis. €
2022 435,1 tis. € 10,5 tis. €
2021 736,9 tis. € 53,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok114,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky176,5 tis. €
  • Finančné účty9,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy28,9 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-12,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,9 tis. €
  • Rezervy173 €
  • Dlhodobé záväzky838 €
  • Krátkodobé záväzky162,6 tis. €
  • Bankové úvery102,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VAAT, spol. s r.o. v konkurze?

VAAT, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VAAT, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VAAT, spol. s r.o. tržby 757,1 tis. €.

Je firma VAAT, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VAAT, spol. s r.o. dosiahla zisk 14,9 tis. €.

Je VAAT, spol. s r.o. platiteľom DPH?

VAAT, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VAAT, spol. s r.o. sídli?

VAAT, spol. s r.o. má sídlo na adrese Žilinská Lehota 110, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026