Fine Bakery s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45581045
DIČ: 2023052251
IČ DPH: SK2023052251
Dunajská 24, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dunajská 24, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 471
Dátum vzniku: 7. 4. 1994
Základné imanie: 15,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 3. 2011
Spisová značka: Sro/65349/B
Predmet podnikania (výber): výroba pekárenských a cukrárenských výrobkov; pohostinská činnosť; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Karol Kirschner od 16. 12. 2010
    konateľspoločník
  • Ing. Jaroslava Kirschnerová od 10. 8. 2022
    spoločník
  • Stanislava Lukáčová od 13. 6. 2026
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Fine Bakery s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 5,4 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 1,7 mil. €.

1,7 mil. €
Tržby
5,4 tis. €
Strata
1,7 mil. €
Celkové výnosy
531,0 tis. €
Aktíva
131,8 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
37,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 tis., 2022 256, 2023 −88,4 tis., 2024 80,9 tis., 2025 −5,4 tis.20211,3 tis.20222562023−88,4 tis.202480,9 tis.2025−5,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,6 mil., 2022 2,2 mil., 2023 2,1 mil., 2024 1,8 mil., 2025 1,7 mil.20211,6 mil.20222,2 mil.20232,1 mil.20241,8 mil.20251,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,7 mil. € -5,4 tis. €
2024 1,8 mil. € 80,9 tis. €
2023 2,1 mil. € -88,4 tis. €
2022 2,2 mil. € 256 €
2021 1,6 mil. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok117,4 tis. €
  • Zásoby90,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky19,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky234,2 tis. €
  • Finančné účty57,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie12,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie15,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov120,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-5,4 tis. €
  • Rezervy17,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky79,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky300,4 tis. €
  • Bankové úvery2,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie33 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Fine Bakery s. r. o. v konkurze?

Fine Bakery s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Fine Bakery s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Fine Bakery s. r. o. tržby 1,7 mil. €.

Je firma Fine Bakery s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Fine Bakery s. r. o. vykázala stratu 5,4 tis. €.

Je Fine Bakery s. r. o. platiteľom DPH?

Fine Bakery s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Fine Bakery s. r. o. sídli?

Fine Bakery s. r. o. má sídlo na adrese Dunajská 24, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026