Píla RÚFUS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45579636
DIČ: 2023050843
IČ DPH: SK2023050843
Banícka 900/11, Poproč

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Banícka 900/11, Poproč Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.11
Dátum vzniku: 28. 5. 2010
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2010
Spisová značka: Sro/25797/V
Predmet podnikania (výber): opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Alexander Benko od 9. 10. 2019
    konateľspoločník
  • Bc. Lenka Benková od 14. 3. 2025
    spoločník
  • PRO DACHOS o.z. od 15. 11. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Píla RÚFUS, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 15 % na 22,6 tis. € a tržby jej narástli o 35 % na 844,5 tis. €.

844,5 tis. €
Tržby
22,6 tis. €
Zisk
844,5 tis. €
Celkové výnosy
198,9 tis. €
Aktíva
92,2 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť
19,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,4 tis., 2022 −29,5 tis., 2023 14,2 tis., 2024 19,7 tis., 2025 22,6 tis.20213,4 tis.2022−29,5 tis.202314,2 tis.202419,7 tis.202522,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 728,7 tis., 2022 728,1 tis., 2023 646,4 tis., 2024 625,0 tis., 2025 844,5 tis.2021728,7 tis.2022728,1 tis.2023646,4 tis.2024625,0 tis.2025844,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 752,5 tis., 2022 738,0 tis., 2023 642,8 tis., 2024 624,2 tis., 2025 844,5 tis.2021752,5 tis.2022738,0 tis.2023642,8 tis.2024624,2 tis.2025844,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 1,8 tis., 2022 188, 2023 4,5 tis., 2024 3,8 tis., 2025 5,5 tis.20211,8 tis.202218820234,5 tis.20243,8 tis.20255,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 844,5 tis. € 22,6 tis. €
2024 625,0 tis. € 19,7 tis. €
2023 646,4 tis. € 14,2 tis. €
2022 728,1 tis. € -29,5 tis. €
2021 728,7 tis. € 3,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok64,2 tis. €
  • Zásoby7,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky36,2 tis. €
  • Finančné účty90,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie478 €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy22,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov36,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie22,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky56,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky50,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Píla RÚFUS, s.r.o. v konkurze?

Píla RÚFUS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Píla RÚFUS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Píla RÚFUS, s.r.o. tržby 844,5 tis. €.

Je firma Píla RÚFUS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Píla RÚFUS, s.r.o. dosiahla zisk 22,6 tis. €.

Je Píla RÚFUS, s.r.o. platiteľom DPH?

Píla RÚFUS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Píla RÚFUS, s.r.o. sídli?

Píla RÚFUS, s.r.o. má sídlo na adrese Banícka 900/11, Poproč, 044 24.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026