LENERX GROUP, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45577978
DIČ: 2023042648
Vojenská 11, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vojenská 11, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.20
Dátum vzniku: 1. 6. 2010
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/25809/V
Predmet podnikania (výber): montáž, rekonštrukcie, údržba vyhradených technických zariadení elektrických; odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických v rozsahu: E2 technické zariadenia…; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľubor Lenárt od 1. 6. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LENERX GROUP, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 4,2 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 17,7 tis. €.

17,7 tis. €
Tržby
4,2 tis. €
Strata
57,3 tis. €
Aktíva
39,6 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,0 tis., 2022 6,4 tis., 2023 5,6 tis., 2024 1,9 tis., 2025 −4,2 tis.20212,0 tis.20226,4 tis.20235,6 tis.20241,9 tis.2025−4,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 40,3 tis., 2022 23,8 tis., 2023 25,4 tis., 2024 16,0 tis., 2025 17,7 tis.202140,3 tis.202223,8 tis.202325,4 tis.202416,0 tis.202517,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 17,7 tis. € -4,2 tis. €
2024 16,0 tis. € 1,9 tis. €
2023 25,4 tis. € 5,6 tis. €
2022 23,8 tis. € 6,4 tis. €
2021 40,3 tis. € 2,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie39,6 tis. €
  • Záväzky17,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LENERX GROUP, s.r.o. v konkurze?

LENERX GROUP, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LENERX GROUP, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LENERX GROUP, s.r.o. tržby 17,7 tis. €.

Je firma LENERX GROUP, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LENERX GROUP, s.r.o. vykázala stratu 4,2 tis. €.

Kde firma LENERX GROUP, s.r.o. sídli?

LENERX GROUP, s.r.o. má sídlo na adrese Vojenská 11, Košice, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026