Brands Alliance s. r. o.

Aktívna spoločnosť V konkurznom konaní
IČO: 45567760
DIČ: 2023040239
IČ DPH: SK2023040239
Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.20
Dátum vzniku: 21. 5. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 6. 2010
Spisová značka: Sro/65246/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Blaha od 9. 6. 2010
    konateľspoločník
  • Ing. Veronika Lukáčová od 24. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Brands Alliance s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 38 % na 63,6 tis. € a tržby jej narástli o 22 % na 681,7 tis. €.

681,7 tis. €
Tržby
63,6 tis. €
Strata
687,1 tis. €
Celkové výnosy
74,0 tis. €
Aktíva
-91,7 tis. €
Vlastné imanie
224 %
Celková zadlženosť
12,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,4 tis., 2022 10,9 tis., 2023 36,0 tis., 2024 −103,3 tis., 2025 −63,6 tis.20217,4 tis.202210,9 tis.202336,0 tis.2024−103,3 tis.2025−63,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 427,1 tis., 2022 428,0 tis., 2023 606,3 tis., 2024 557,6 tis., 2025 681,7 tis.2021427,1 tis.2022428,0 tis.2023606,3 tis.2024557,6 tis.2025681,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 681,7 tis. € -63,6 tis. €
2024 557,6 tis. € -103,3 tis. €
2023 606,3 tis. € 36,0 tis. €
2022 428,0 tis. € 10,9 tis. €
2021 427,1 tis. € 7,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok9,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky6,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky52,6 tis. €
  • Finančné účty6,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-33,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-63,6 tis. €
  • Rezervy500 €
  • Krátkodobé záväzky98,3 tis. €
  • Bankové úvery67,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Brands Alliance s. r. o. v konkurze?

Brands Alliance s. r. o. je vedená v konkurznom konaní. Detail konania nájdete v kompletnom profile firmy.

Aké má firma Brands Alliance s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Brands Alliance s. r. o. tržby 681,7 tis. €.

Je firma Brands Alliance s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Brands Alliance s. r. o. vykázala stratu 63,6 tis. €.

Je Brands Alliance s. r. o. platiteľom DPH?

Brands Alliance s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Brands Alliance s. r. o. sídli?

Brands Alliance s. r. o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026