Nosko Group, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45564248
DIČ: 2023055925
Podjavorinskej 2, Bratislava - mestská časť Staré mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podjavorinskej 2, Bratislava - mestská časť Staré mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.10
Dátum vzniku: 26. 5. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/65343/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Nosko Group, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 12 % na 66,5 tis. € a tržby jej narástli na 38,5 tis. €.

38,5 tis. €
Tržby
66,5 tis. €
Zisk
98,7 tis. €
Celkové výnosy
5,0 mil. €
Aktíva
3,5 mil. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť
98,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,5 tis., 2022 7,6 tis., 2023 2,3 mil., 2024 75,6 tis., 2025 66,5 tis.202115,5 tis.20227,6 tis.20232,3 mil.202475,6 tis.202566,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 18,7 tis., 2022 13,4 tis., 2023 28,2 tis., 2024 2,4 tis., 2025 38,5 tis.202118,7 tis.202213,4 tis.202328,2 tis.20242,4 tis.202538,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 38,5 tis. € 66,5 tis. €
2024 2,4 tis. € 75,6 tis. €
2023 28,2 tis. € 2,3 mil. €
2022 13,4 tis. € 7,6 tis. €
2021 18,7 tis. € 15,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok4,9 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky71,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky400 €
  • Finančné účty5,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy968,5 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,4 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie66,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Nosko Group, s.r.o. v konkurze?

Nosko Group, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Nosko Group, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Nosko Group, s.r.o. tržby 38,5 tis. €.

Je firma Nosko Group, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Nosko Group, s.r.o. dosiahla zisk 66,5 tis. €.

Kde firma Nosko Group, s.r.o. sídli?

Nosko Group, s.r.o. má sídlo na adrese Podjavorinskej 2, Bratislava - mestská časť Staré mesto, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026