JLT STAV s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45564141
DIČ: 2023044914
IČ DPH: SK2023044914
Morušová 12, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Morušová 12, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 21. 5. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 3. 2022
Spisová značka: Sro/65234/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkov…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Lukáš Pauhof od 11. 12. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť JLT STAV s. r. o. v roku 2024 znížila zisk o 67 % na 3,0 tis. € a tržby jej klesli o 43 % na 47,8 tis. €.

47,8 tis. €
Tržby
3,0 tis. €
Zisk
49,7 tis. €
Aktíva
27,5 tis. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 6,5 tis., 2021 12,4 tis., 2022 4,2 tis., 2023 9,1 tis., 2024 3,0 tis.20206,5 tis.202112,4 tis.20224,2 tis.20239,1 tis.20243,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 28,9 tis., 2021 44,9 tis., 2022 67,0 tis., 2023 83,9 tis., 2024 47,8 tis.202028,9 tis.202144,9 tis.202267,0 tis.202383,9 tis.202447,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 47,8 tis. € 3,0 tis. €
2023 83,9 tis. € 9,1 tis. €
2022 67,0 tis. € 4,2 tis. €
2021 44,9 tis. € 12,4 tis. €
2020 28,9 tis. € 6,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie27,5 tis. €
  • Záväzky22,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JLT STAV s. r. o. v konkurze?

JLT STAV s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JLT STAV s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala JLT STAV s. r. o. tržby 47,8 tis. €.

Je firma JLT STAV s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 JLT STAV s. r. o. dosiahla zisk 3,0 tis. €.

Je JLT STAV s. r. o. platiteľom DPH?

JLT STAV s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JLT STAV s. r. o. sídli?

JLT STAV s. r. o. má sídlo na adrese Morušová 12, Bratislava, 851 10.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026