Veolia Teplo Levice, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45560404
DIČ: 2023034288
IČ DPH: SK2023034288
Námestie E. M. Šoltésovej 14, Levice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie E. M. Šoltésovej 14, Levice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu 35.30
Dátum vzniku: 12. 5. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2011
Spisová značka: Sro/43562/N
Predmet podnikania (výber): činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; prenájom nehnuteľnosti spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavol Bero od 1. 6. 2020
    konateľ
  • Ing. Peter Dobrý od 6. 2. 2019
    konateľ
  • Ing. Svetozár Krnáč od 12. 5. 2010
    konateľ
  • Veolia Energia Slovensko, a.s. od 1. 3. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Veolia Teplo Levice, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 40 % na 150,7 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 14,3 mil. €.

14,3 mil. €
Tržby
150,7 tis. €
Zisk
14,4 mil. €
Celkové výnosy
4,6 mil. €
Aktíva
805,0 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
5,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 44,0 tis., 2022 20,2 tis., 2023 184,0 tis., 2024 252,1 tis., 2025 150,7 tis.202144,0 tis.202220,2 tis.2023184,0 tis.2024252,1 tis.2025150,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,4 mil., 2022 7,9 mil., 2023 15,4 mil., 2024 14,1 mil., 2025 14,3 mil.20216,4 mil.20227,9 mil.202315,4 mil.202414,1 mil.202514,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 14,3 mil. € 150,7 tis. €
2024 14,1 mil. € 252,1 tis. €
2023 15,4 mil. € 184,0 tis. €
2022 7,9 mil. € 20,2 tis. €
2021 6,4 mil. € 44,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok16,9 tis. €
  • Zásoby483 €
  • Dlhodobé pohľadávky29,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,5 mil. €
  • Finančné účty1,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov648,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie150,7 tis. €
  • Rezervy90,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,7 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Veolia Teplo Levice, s. r. o. v konkurze?

Veolia Teplo Levice, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Veolia Teplo Levice, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Veolia Teplo Levice, s. r. o. tržby 14,3 mil. €.

Je firma Veolia Teplo Levice, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Veolia Teplo Levice, s. r. o. dosiahla zisk 150,7 tis. €.

Je Veolia Teplo Levice, s. r. o. platiteľom DPH?

Veolia Teplo Levice, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Veolia Teplo Levice, s. r. o. sídli?

Veolia Teplo Levice, s. r. o. má sídlo na adrese Námestie E. M. Šoltésovej 14, Levice, 934 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026