HB Medic, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45548579
DIČ: 2023034409
Východná 7160/9B, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Východná 7160/9B, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 19. 5. 2010
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/23040/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Andrej Kostár od 23. 10. 2017
    konateľspoločník
  • MUDr. Richard Láni od 25. 5. 2020
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HB Medic, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 83 % na 14,7 tis. € a tržby jej klesli o 30 % na 128,7 tis. €.

128,7 tis. €
Tržby
14,7 tis. €
Zisk
129,0 tis. €
Celkové výnosy
318,9 tis. €
Aktíva
298,7 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť
82,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,4 tis., 2022 29,2 tis., 2023 78,2 tis., 2024 87,7 tis., 2025 14,7 tis.202113,4 tis.202229,2 tis.202378,2 tis.202487,7 tis.202514,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 134,1 tis., 2022 149,8 tis., 2023 166,2 tis., 2024 184,6 tis., 2025 128,7 tis.2021134,1 tis.2022149,8 tis.2023166,2 tis.2024184,6 tis.2025128,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 128,7 tis. € 14,7 tis. €
2024 184,6 tis. € 87,7 tis. €
2023 166,2 tis. € 78,2 tis. €
2022 149,8 tis. € 29,2 tis. €
2021 134,1 tis. € 13,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky120,2 tis. €
  • Finančné účty195,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov276,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,7 tis. €
  • Rezervy1,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky9,0 tis. €
  • Bankové úvery7,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HB Medic, s. r. o. v konkurze?

HB Medic, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HB Medic, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HB Medic, s. r. o. tržby 128,7 tis. €.

Je firma HB Medic, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HB Medic, s. r. o. dosiahla zisk 14,7 tis. €.

Kde firma HB Medic, s. r. o. sídli?

HB Medic, s. r. o. má sídlo na adrese Východná 7160/9B, Trenčín, 911 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026