MAJSTAV-EU, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45542457
DIČ: 2023030504
IČ DPH: SK2023030504
Za plavárňou 8907/15, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Za plavárňou 8907/15, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 7. 5. 2010
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2010
Spisová značka: Sro/52855/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Richard Majtánik od 31. 5. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAJSTAV-EU, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 109,2 tis. € a tržby jej narástli o 69 % na 352,5 tis. €.

352,5 tis. €
Tržby
109,2 tis. €
Strata
426,3 tis. €
Celkové výnosy
602,4 tis. €
Aktíva
336,7 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
−22,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 103,8 tis., 2022 221,1 tis., 2023 −32,1 tis., 2024 10,8 tis., 2025 −109,2 tis.2021103,8 tis.2022221,1 tis.2023−32,1 tis.202410,8 tis.2025−109,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 940,5 tis., 2022 709,4 tis., 2023 390,0 tis., 2024 208,4 tis., 2025 352,5 tis.2021940,5 tis.2022709,4 tis.2023390,0 tis.2024208,4 tis.2025352,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 352,5 tis. € -109,2 tis. €
2024 208,4 tis. € 10,8 tis. €
2023 390,0 tis. € -32,1 tis. €
2022 709,4 tis. € 221,1 tis. €
2021 940,5 tis. € 103,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok381,6 tis. €
  • Zásoby160,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4 €
  • Finančné účty60,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov438,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-109,2 tis. €
  • Rezervy230 €
  • Dlhodobé záväzky247,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky17,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAJSTAV-EU, s.r.o. v konkurze?

MAJSTAV-EU, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAJSTAV-EU, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAJSTAV-EU, s.r.o. tržby 352,5 tis. €.

Je firma MAJSTAV-EU, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAJSTAV-EU, s.r.o. vykázala stratu 109,2 tis. €.

Je MAJSTAV-EU, s.r.o. platiteľom DPH?

MAJSTAV-EU, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAJSTAV-EU, s.r.o. sídli?

MAJSTAV-EU, s.r.o. má sídlo na adrese Za plavárňou 8907/15, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026