RiMCare s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45521883
DIČ: 2023028315
Považská 40/A, Košice - mestská časť Západ

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Považská 40/A, Košice - mestská časť Západ Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 30. 4. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/25610/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancia s odborným zameraním gynekológia a pôrodníctvo, ultrazvuk v gyn…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Richard Molokáč od 15. 2. 2019
    konateľspoločník
  • RNDr. Monika Molokáčová od 15. 2. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RiMCare s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 33 % na 67,1 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 176,5 tis. €.

176,5 tis. €
Tržby
67,1 tis. €
Zisk
133,8 tis. €
Aktíva
123,1 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 45,9 tis., 2022 45,4 tis., 2023 52,8 tis., 2024 50,4 tis., 2025 67,1 tis.202145,9 tis.202245,4 tis.202352,8 tis.202450,4 tis.202567,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 95,1 tis., 2022 111,4 tis., 2023 153,6 tis., 2024 170,6 tis., 2025 176,5 tis.202195,1 tis.2022111,4 tis.2023153,6 tis.2024170,6 tis.2025176,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 176,5 tis. € 67,1 tis. €
2024 170,6 tis. € 50,4 tis. €
2023 153,6 tis. € 52,8 tis. €
2022 111,4 tis. € 45,4 tis. €
2021 95,1 tis. € 45,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie123,1 tis. €
  • Záväzky10,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RiMCare s.r.o. v konkurze?

RiMCare s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RiMCare s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RiMCare s.r.o. tržby 176,5 tis. €.

Je firma RiMCare s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RiMCare s.r.o. dosiahla zisk 67,1 tis. €.

Kde firma RiMCare s.r.o. sídli?

RiMCare s.r.o. má sídlo na adrese Považská 40/A, Košice - mestská časť Západ, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026